Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 27.05.2017 06:28:27 

ZKO Třinec

Akce


                                       

 

Zde naleznete Akce,které pořádáme..

 

 

5. - 6.5.2012

Výběrová soutěž pro M ČR IPO a MS FCI 2012

Termín bude upřěsněn

Klubový závod

 

 

 

 

 

 

26.5.2012

 

 

 

 

 

 

NZŘ - zkoušky

 

21.4.2012

 

 

 

Vaječina

 

Termín bude upřěsněn

 

 

 

IPO - zkoušky

 

Termín bude upřěsněn

 

 

 

Zkoušky ZPU ZPO

 

 

 

 

Termín bude upřěsněn

 

 

 

 

 

 

Podzimní závod sportovní kynologie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výběrová soutěž pro M ČR IPO a MS FCI 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

    
 

ORGANIZAČNÍ

 

 

 

Organizační výbor

 

 

 

Ředitel soutěže:                   Lorek Mirek

 

Jednatel:                            

 

Ekonom:                               Lang Aleš, ing.    

 

Technický vedoucí:           Šurman Jiří

 

Vedoucí stop:                     Labor Tomáš

 
 

Veterinární dozor:               MVDr. Doležel

 

 

 

Rozhodčí:

 

 

 

Obrana :                         Jánský    

 

Poslušnost :                     Nedvěd                        

 

Stopy :                           Mgr. Zimek   

 

 

 

Figuranti:                     Kubec, Konečný ( Heinzke )     

 

 

 

Kladeči:                               

 

 

 

Organizátoři:                     členové ZKO Třinec

 

 

 

 

 

Časový plán soutěže

 

 

 

Pátek     29.4         od 18:00                 prezentace přejímka, trénink

 

 

 

Sobota   30.4         6:00   -   8:00         prezentace, veterinární přejímka trénink

 

8:30                       zahájení, losování startovacích čísel

 

9:00   -   18:00       provádění disciplín dle časového plánu

 

 

 

Neděle   1.5        7:00   -   15:00       provádění disciplín dle časového plánu

 

16:00                     ukončení soutěže, vyhlášení výsledků

Třinec 30.4.- 1.5.

Katalog. číslo Psovod Údaje o psu
příjmení, jméno, tit. Jméno + CHS ** plem. P/F**
3 Kaločová Lucie Dagger de Alphaville Bohemia BOM F
5 Glisníková Jana MVDr. Eddie Marko Gero BOM P
6 Pěknice Přemysl ing. Bessy za Šikmáku NO F
7 Duffková Jitka Jack Duffmar NO P
10 Valjentová Martina Easy z Kuřimského háje NO F
11 Górecki Zbigniew Yucci Vikar NO F
13 Pekárek Jindřich  Larry ze Stříbrného kamene NO P
14 Čejka Jiří Andy Jirka BOM P
15 Hejný František Jagga Ja-He NO F
16 Nekvapil Jan Kubar Leryka NO P
18 Kupka Radomír Cox Vikar NO P
19 Skokan Zdeněk Falk Zde-Sko NO P
20 Macounová Gabriela Isména Halit Paša DB F
22 Ševčíková Lucie Unica de Alp.Boh. BOM F
23 Marek Jiří Frodo Loucké zátiší NO P
24 Štěpánek Zdeněk Nika Niox NO F
26 Bočan Pavel Hill z Holýkova NO P
28 Matloch Roman Neck Connan Bohemia NO P
29 Kostera Libor Baxter Vikar NO P
30 Čalová Lucie ing. Cyko Aykmar NO P
31 Adamec Michal Joe Kateko NO P
32 Chmurová Lenka Cherry Eqidius NO P
33 Košek Libor Steffi Malidaj BOM F
36 Šišková Petra Lesco Naspo NO P
37 Šilhavý Luděk Alexa Sheridano le Fano DB F
39 Lacina Jan ing. Ivy Laroja BOM F
40 Kolář Pavel Cixie  NO F
41 Uher Petr Connie z Hromadného NO F
42 Novotný Jiří ing. Ox z Jirkova dvora NO P
43 Petrášek Václav Indián Starý skaut NO P
45 Fančo Jaroslav Gery Loucké zátiší NO P
46 Molák Tomáš Brego Allegro Cantabile BOM P
49 Hulíková Hana Adelka Aykmar NO F
51 Glisník Vít Bongo Vikar NO P
52 Prieložný Milan Cauli Vikar NO F
59 Plášil Václav Quella ze Stříbr. Kamene NO F
61 Tyc Jiří Mgr. Olin Malidaj BOM P
62 Sládek František Dyk z Chittusiho údolí BOM P
63 Jirásek Jan Andreas Extra Temperament BOM P
65 Daušová Zuzana Eron Durnitor BOM P
66 Pufrová Milena Jaro Ja-He NO P
67 Říha Radek Chicco v.Houthrack NO P
71 Caisová Dagmar Qvito Siac NO P
73 Kovář Jaroslav Jordan kateko NO P
74 Hořejší Jana Ing. Paris v.d.Mohnwiese NO F
75 Řeháková Dana Qerra z Hückelovy vily BOM F
76 Veličková Michaela Abibi Bohemia Atevy BOM F
78 Slivoň Jan Baghíra Krokodýlí farma NO F
79 Krutišová Petra ing. Ronn z Huckelovy vily BOM P
80 Kalousková Petra Imo Anrebri NO P
83 Sklenář Václav Bennie z Dobříšské obory DB F
84 Kubínová Hana Agatha z Mandragory BOM F
88 Eclerová Vladimíra Bady ze Svobodného dvora NO P
91 Kratochvíl Jaroslav ing. Asim Murat BOM P
93 Wantulok Tadeáš Akim Tadowan NO P
99 Dobešová Jolana Uragan de Alpjaville Bohemia BOM P
104 Žáček Vladimír Lerry Flint od Morového sloupu BOX P
105 Sedláček Karel Irro Venušina sopka NO P
106 Kopecká Petra Clemon z Chittusiho údolí BOM P

 

 

Podzimní závod sportovní kynologie 2010

 

 

 

 

 

ZVV1 speciál

Psovod P Spec.cviky Celkem Pořadí
 Jendřejčíková    92  92 1
 Greinerová  Abi  85  85  2 
 Gregorová    83  83  3 
 Walachová  Max  74  74  4 
 Labor  Frona Apovery  73  73  5 
 Sabelová  Eni  70  70  6 
 Kučerová  Darika Apovery  66  66  7 

ZVV1

Psovod Pes P O Celkem Pořadí
 Appelová Lucie  Kejzi  92  85  177  1 
 Karafiátová Zuzana  Tara  71  88  159  2 
 Ciencialová Aneta Brit  75  80  155  3 
  Kučerová    80  0  80  4 

IPO1

Psovod Pes P O Celkem Pořadí
 Veličková    90  96  186  1 
 Labor Tomáš Gama Faustus Moravia  85  93  178  2 
 Čadek  Haley  83  85  168  3 
 Kuchař    59  82  141  4 

IPO2

 
Psovod S P O Celkem Pořadí
  Pavlík   Waldemar  87  95  182  1 
  Slezáková   Omarr  86  93  179  2 
  Klezla   Wiki  85  93  178  3 

 

 

 

 


 

 

Výběrová soutěž pro M ČR IPO a MS FCI 2010

 

 

 

 

 

 

 

 

   
 


 

ORGANIZAČNÍ

 

 

 

Organizační výbor

 

 

 

Ředitel soutěže:                   Lorek Mirek

 

Jednatel:                            Lorková Lucie

 

Ekonom:                               Lang Aleš, ing.    

 

Technický vedoucí:           Šurman Jiří

 

Vedoucí stop:                     Labor Tomáš

 
 

Veterinární dozor:               MVDr. Doležel

 

 

 

Rozhodčí:

 

 

 

Obrana :                         Krajčí    

 

Poslušnost :                     Ťujík                        

 

Stopy :                           Košťál    

 

 

 

Figuranti:                     Kubec, Konečný ( Mellar )     

 

 

 

Kladeči:                               Havránek, Fančo, Sedláček

 

 

 

Organizátoři:                     členové ZKO Třinec

 

 

 

 

 

Časový plán soutěže

 

 

 

Pátek     23.4         od 18:00                 prezentace přejímka, trénink

 

 

 

Sobota   24.4         6:00   -   8:00         prezentace, veterinární přejímka trénink

 

8:30                       zahájení, losování startovacích čísel

 

9:00   -   18:00       provádění disciplín dle časového plánu

 

 

 

Neděle   25.4         7:00   -   14:00       provádění disciplín dle časového plánu

 

15:00                     ukončení soutěže, vyhlášení výsledků

Třinec 24. - 25. 4.

Katalog. číslo Psovod Údaje o psu
příjmení, jméno, tit. Jméno + CHS ** plem. P/F**
4 Valla Rudolf Ax z Kuřimského háje NO P
5 Pufrová Milena Jaro Ja-He NO P
8 Heinzke Patrik, Bc. Barnabasch Black Chabet NO P
11 Tichá Mirka Charik Galán Nalag NO P
12 Ševčíková Lucie Unica de Alp.Boh. BOM F
13 Valjentová Martina Arek Duvalmar NO P
14 Žižka Petr Artuš Sun-Troc NO P
15 Barvík Eduard Vobo Vikar NO P
20 Sobotková Jaroslava DiS. Chesterfield Pip Stážce klidu KV P
23 Bočan Pavel Hill z Holýkova NO P
25 Macounová Gabriela Isména Halit Paša DOB F
29 Pallot Jarmila Maria Atrei DÁmour Bedea BOM P
30 Marečková Dana Gina Jipo-Me NO F
34 Kupka Radomír Cox Vikar NO P
39 Faltys Miloš Karamel Anrebri NO P
46 Nekvapil Jan Kubar Leryka NO P
53 Kostelník Vladislav Ergo Moravia Artex NO P
55 Kostera Libor Baxter Vikar NO P
58 Pejša Josef Bongo Vikar NO P
62 Kopecká Petra Clemon z Chittusiho údolí BOM P
64 Pavlišáková Michaela Uther de Alphaville Boh. BO P
65 Kerhart Tomáš Bart z Cagova ráje NO P
71 Uher Petr Connie z Hromadného NO F
72 Kratochvíl Jaroslav ing. Asim Murat BOM P
75 Havlíček Miloslav Polo Fihrak  NO P
78 Šesták Zdeněk Nex z Klemova Dvora NO P
84 Vagerová Vlasta MVDr. Brock Au-Auriga Brie BRI P
90 Kuklíková Magda Anita z Měsíčního údolí NO F
92 Rupert Tomáš ing. Muki z Milberku NO P
103 Říha Radek Chicco v. Mouthrack NO P
107 Hulíková Hana Adelka Aykmar NO F
108 Walczysková Vanda Hard Eqidius NO P
125 Hruška Antonín Apolo z Duhového lesa NO P
126 Kalousková Petra Imo Anrebri NO P
128 Wantulok Tadeáš Akim Tadowan NO P
129 Goljanová Lenka Bad Fany Eciloten BOM P
130 Šenová Petra Bar Ort Bohemia BOM P

 

Výsledky

 

 
Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
 Kupka Radomír  Cox Vikar  NO  96  90  96  282  1 
 Tichá Mirka  Charik Galán Nalag  NO  96   87  96  279  2 
 Hulíková Hana  Adelka Aykmar  NO  97  85  95  277  3 
 Kalousková Petra  Imo Anrebri  NO  95  82   96  273  4 
 Pallot Jarmila Maria  Atrei DÁmour Bedea  BOM  90  88  95  273  5 
 Pejša Josef  Bongo Vikar  NO  88  90  91  269  6 
 Heinzke Patrik, Bc.  Barnabasch Black Chabet  NO  92  82  94  268  7 
 Pavlišáková Michaela  Uther de Alphaville Boh.  BO  95  80   89  264  8 
 Hruška Antonín  Apolo z Dubového lesa  NO  89  86   88  263  9 
 Valla Rudolf  Ax z Kuřimského háje  NO  90  85  86   261  10 
 Marečková Dana  Gina Jipo-Me  NO  89  85  85  259  11 
 Žižka Petr  Artuš Sun-Troc  NO  88  82  86  256  12 
 Kostelník Vladislav  Ergo Moravia Artex  NO  93  70  92   255  13 
 Kratochvíl Jaroslav Ing.  Asim Murat  BOM  80  84  84  248  14 
 Kuklíková Magda  Anita z Měsíčního údolí  NO  78  81  87   246  15 
 Kopecká Petra  Clemon z Chittusiho údolí  BOM  87  81  77  245  16 
 Nekvapil Jan  Kubar Leryka  NO  75  86  79  240  17 
 Rupert Tomáš Ing  Muki z Milberku  NO  70  73  85  228  18 
 Šesták Josef  Nex z Klemova Dvora  NO  87   66  87  240  
 Kerhart Tomáš  Bart z Cagova ráje  NO  58  79  91  228  
 Walczysková Vanda  Hard Eqidius  NO  50  78  94  222  
 Uher Petr  Connie z Hromadného  NO  51  84  83   218  
 Říha Radek  Chicco v. Mouthrack  NO  30  79  95  204  
 Vagerová Vlasta MVDr.  Brock Au-Auriga Brie  BRI  55  72  72  199  
 Bočan Pavel  Hill z Holýkova  NO  21  93  0   114  
 


Fotky

 


Na fotky se můžete podívat Zde

 

 

Podzimní závod sportovní kynologie 2009

 

 

 

 

 

ZZO

Psovod Pes P Spec.cviky Celkem Pořadí
 Mikušová Barbora  Aron  56,5  29  85,5  1 
 Zimnioková Markéta  Qina z Atarova dvora  55  27  82  2 
 Chrenščová Zuzana  Arry Ganden Monge  54  27  81  3 
 Skácelová Lenka  Falko  50,5  28   78,5  4 
 Hamr Pavel  Drobek  51  26  77  5 
 Míča Jaroslav  Ini White Evelina  49,5  26  75,5  6 
 Vincurová Alena  Xabea Bohemia Alké  47  28  75  7 
 Slivová Miluše  Anny Grace  49  25  74  8 
 Chrenščová Zuzana  Andy Ganden Monge  54,5  18  72,5  9 
 Mikušová Barbora  Berry Blue Svěží vítr  44  28  72  10 
 Jozková Michaela  Kessi  46,5  25  71,5  11 
 Martinková Jana  Energia Slezský Hrádek  46  25  71  12 
 Slivová Zuzana  Uzi Kallo Sixty Six  43  26  69  13 
 Martinková Jana  Arka  42  25  67  14 
 Kozelská Jana  Chachar Drotar  49  17  66  15 
 Uhrová Ilona  Beda  39,5  22  61,5  16 
 Hrubá Žaneta  Míša  40  20  60  17 

 

ZVV1

Psovod Pes P O Celkem Pořadí
 Látalová Martina  Olivie Anrebri  89  83  172  1 
 Czekaj Petr  Connie Irfis  83  85  168  2 
 Mikušová Barbora  Argo z Mionši  74  80  154  3 
 Ciencialová Aneta  Brit  72  81  153  4 
 Kozelská Jana  Haxa Drotar  73  79  152  5 - 6
 Šurman Jiří  Max  73  79  152  5 - 6 
 Appelová Lucie  Kejzi  81  69  150  7 

IPO1

Psovod Pes P O Celkem Pořadí
 Pavlík Jiří  Waldemar Hanno Veto  86  93  179  1 
 Matloch Roman  Neck Connan Bohemia  83  95  178  2 
 Tekel Dano  Lord Di Dranel  78  89  167  3 
 Klezla Radek  Wekend Candy Hanno Veto  76  90  166  4 
 Anderson Petr  Ivo Black Chabet  78  88  166  5 
 Šindler Miroslav  Aron Anilorak  82  79  161  6 
 Barátová Lucie  Clark Eqidius  70  90  160  7 
 Skorlutowski Adam  Indy Black Chabet  68  89  157  8 
 Tekel Dano  Chicco  79  N  79  9 
 Labor Tomáš  Gama Faustus Moravia  64  N  64  10 

 


IPO3

 
Psovod Pes S P O Celkem Pořadí
  Anderson Petr   Enzo  60  91  88  239  1 
  Ohřálová Michaela   Arma z Duhového Lesa  85  70  76  231  2 
  Martinková   Channy Majorův Háj  76  59  64  199  3 

 

 

 

Výběrová soutěž pro M ČR IPO a MS FCI 2009

 

 

 

 

 

 

 

  
 


 

ORGANIZAČNÍ

 

 

 

Organizační výbor

 

 

 

Ředitel soutěže:                   Lorek Mirek

 

Jednatel:                               Noga Petr

 

Ekonom:                               Lang Aleš, ing.    

 

Technický vedoucí:           Šurman Jiří

 

Vedoucí stop:                     Labor Tomáš

 
 

Veterinární dozor:               MVDr. Doležel CSc.

 

 

 

Rozhodčí:

 

 

 

Obrana :                               Nedvěd Vl. m.s.

 

Poslušnost :                         Zimek Fr                      

 

Stopy :                                 Ševčík  St

 

 

 

Figuranti:                           Kupka R. , Kubec J. , náhr. Liška R.

 

 

 

Kladeči:                               Fančo, Bartošík,Havránek

 

 

 

Organizátoři:                     členové ZKO Třinec

 

 

 

 

 

Časový plán soutěže

 

 

 

Pátek     24.4         od 18:00                 prezentace přejímka, trénink

 

 

 

Sobota   25.4         6:00   -   8:00         prezentace, veterinární přejímka trénink

 

8:30                       zahájení, losování startovacích čísel

 

9:00   -   18:00       provádění disciplín dle časového plánu

 

 

 

Neděle   26.4         7:00   -   14:00       provádění disciplín dle časového plánu

 

15:00                     ukončení soutěže, vyhlášení výsledků

Třinec

Kat Psovod Údaje o psu
číslo příjmení, jméno, tit. Jméno + CHS ** plem. P/F** 2. VS
15 Barvík Eduard Vobo Vikar NO P St
17 Palátová Jana Aphrodite Nightwish DOB F Rou
18 Chmurová Lenka Argo Mania Bohemia NO P St
23 Heinzke Patrik, Bc. Barnabasch Black Chabet NO P Rou
24 Kaločová Lucie Hyro Waji NO P Rou
25 Ivánek Jaroslav CherryEqidius NO P St
32 Fína Jan Ienny z Elbu NO F Ras
38 Vidrna Jaroslav Challenger Pip Strážce klidu VK P ČL
39 Walezysková Vanda Hard Eqidius NO P St
44 Pěknice Přemysl ing. Bessy za Šikmáku NO F Ras
45 Hradil Stanislav Nargo Helilein NO P Ras
52 Šenová Petra Bar Ort Bohemia BOM P Rou
53 Štěpař Jiří Bart s Cagova ráje NO P St
56 Štěpánek Zdeněk Nika Niox NO F St
57 Štěpánková Naděžda Jane Kateko NO F St
66 Glisníková Jana MVDr. Ido z Polytanu NO P ČL
68 Cahová Daniela Mgr. Bon Jour Alary Aslar DOB F Ras
69 Macků Dagmar Hádes od Jurečka RTW P Rou
72 Píšová Markéta Zealous Juvell z Kovárny BOT P ČL
77 Holá Stanislava Galánka Galán Nalag NO F St
86 Šišková Petra Lesco Naspo NO P Rou
90 Uřičař Martin Omarr Eqidius NO P St
91 Ryšavá Ladislava Charlie Bílý trpaslík NO F ČL
92 Krupková Michaela Jeremy z Jenive NO P Rou
96 Kramářová Kateřina Agir Irfis NO P Rou
103 Ťujík Břetislav Pheobe Jit-Mir NO F Rou
108 Baselová Tereza Mgr. Cindy Marko Gero BOM F Rou
110 Goljanová Lenka Bad Fany Eciloten BOM P St
113 Hodek Jaroslav Fany z Purschova chovu NO F ČL
114 Kostelník Vladislav Ergo Moravia Artex NO P  
116 Hrušková Věra Barunka Black Chabet NO F St
118 Fuksa Radek Chris z Větrného vrchu NO P St
119 Kalliontzis Christos Borg Ir-Sed NO P Rou
120 Černohorský Miroslav Pushy de Alphaville Bohemia BOM F ČL
121 Strach Jan Greysy z Agíru Bohemia NO F Rou
124 Pallot Jarmila Maria Atrei DÁmour Bedea BOM P ČL
125 Čejka Jiří Andy Jirka, P BOM P St
126 Košťál Vladimír Lily z Hückelovy vily, F BOM F  

 

  Výsledky


 
Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
 Heinzke Patrik, Bc.   Barnabasch Black Chabet  NO  98   89   92   279   1 
 Hodek Jaroslav   Fany z Purschova chovu  NO  96   75   95   266   2 
 Krupková Michaela   Jeremy z Jenive  NO  90   86   88   264   3 
 Pěknice Přemysl ing.   Bessy za Šikmáku  NO  94   82   88   264   4 
 Glisníková Jana MVDr.   Ido z Polytanu  NO  97   84   80   261   5 
 Pallot Jarmila Maria   Atrei DÁmour Bedea  BOM  84   78   93   255   6 
 Štěpánek Zdeněk   Nika Niox  NO  93   80   82   255   7 
 Hrušková Věra   Barunka Black Chabet  NO  90   70   90   250   8 
 Košťál Vladimír   Lily z Hückelovy vily  BOM  97   86   67   250   9 
 Čejka Jiří   Andy Jirka  BOM  64   86   96   246   10 
 Ťujík Břetislav   Pheobe Jit-Mir  NO  93   66   82   241   11 
 Hradil Stanislav   Nargo Helilein  NO  93   66   81   240   12 
 Barvík Eduard   Vobo Vikar  NO  91   54   92   237   13 
 Šenová Petra   Bar Ort Bohemia  BOM  59   80   95   234   14 
 Ivánek Jaroslav   Cherry Eqidius  NO  62   75   87   224   15 
 Chmurová Lenka   Argo Mania Bohemia  NO  40   89   91   220   16 
 Štěpánková Naděžda   Jane Kateko  NO  81   66   63   210   17 
 Šišková Petra   Lesco Naspo  NO  38   71   92   201   18 
 Fína Jan   Ienny z Elbu  NO  57   60   73   190   19 
 Baselová Tereza Mgr.   Cindy Marko Gero  BOM  15   73   98   186   20 
 Vidrna Jaroslav   Challenger Pip Strážce klidu  KV  4   86   96   186   21 
 Walczysková Vanda   Hard Eqidius  NO  18   70   93   181   22 
 Štěpař Jiří   Bart s Cagova ráje  NO  10   78   92   180   23 
 Uřičař Martin   Omarr Eqidius  NO  12   71   87   170   24 
 Ryšavá Ladislava   Charlie Bílý trpaslík  NO  94   72   0   166   25 
 Goljanová Lenka   Bad Fany Eciloten  BOM  85   79   0   164   26 
 Cahová Daniela Mgr.   Bon Jour Alary Aslar  DOB  0   0   0   nenast.   27 
 Černohorský Miroslav   Pushy de Alphaville Bohemia  BOM  0   0   0   nenast.   28 
 Fuksa Radek   Chris z Větrného vrchu  NO  0   0   0   nenast.   29 
 Holá Stanislava   Galánka Galán Nalag  NO  0   0   0   nenast.   30 
 Kalliontzis Christos   Borg Ir-Sed  NO  0   0   0   nenast.   31 
 Kaločová Lucie   Hyro Waji  NO  0   0   0   nenast.   32 
 Kostelník Vladislav   Ergo Moravia Artex  NO  0   0   0   nenast.   33 
 Kramářová Kateřina   Agir Irfis  NO  0   0   0   nenast.   34 
 Macků Dagmar   Hádes od Jurečka  RTW  0   0   0   nenast.   35 
 Palátová Jana   Aphrodite Nightwish  DOB  0   0   0   nenast.   36 
 Píšová Markéta   Zealous Juvell z Kovárny  BOT  0   0   0   nenast.   37 
 Strach Jan   Greysy z Agíru Bohemia  NO  0   0   0   nenast.   38 


Fotky



 
TOPlist